En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


Thimble Adaları’ndan 8’i Satış Listesinde

0
Eklenme Tarihi: 15/07/2016 GAYRİMENKUL
Thimble-Island

Amerika Birleşik Devletleri’nin Connecticut eyaletine bağlı Brandford şehrinin açıklarında bulunan takımadalar Thimble Adaları’nın 8 tanesi, 78 milyon dolarlık fiyatları ile yeni sahiplerini bekliyor. Fiyat ilk bakışta biraz abartılı görüne bilir, ancak bu fiyata adaların üzerinde bulunan birbirinden lüks evlerin, müştemilatların ve daha pek çok farklı yapının dahil olduğunu düşünürseniz, istenen rakama hak vereceksiniz.

Satışa sunulan 8 adanın en önemlisi, pitoresk kıyı şeridi, muhteşem bahçeleri ve çim zemini ile 32 dönümlük Roger Adası. Adanın üzerinde bulunan ve kısa bir süre önce yenilenen tarihi bina, tüm Thimble Adaları’nın üzerindeki en iddialı yapılardan biri. Toplamda 1,200 metrekare kapalı alana sahip olan evde 10 yatak odası, yüzme havuzu, tenis kortu ve Jack Nicklaus tarafından tasarlanan bir golf sahası bulunuyor. Anakaradan 5-10 dakikalık bir mesafede bulunan ada yer alan diğer yapılar ise, dört odalı bir müştemilat, bir sanat stüdyosu, iki rıhtım ve bir sera.

Satış listesinde bulunan diğer adalar arasında, üzerinde hiçbir yapı bulunmayan küçük Reel adası ve 32 dönümlük Wheeler Adası gibi farklı adalar bulunuyor. 78 milyon dolarlık satış fiyatına 8 adanın yanı sıra anakarada bulunan 9,388 metrekarelik arazi de dahil. Bu arazide de birkaç ev ve adalara ulaşım için kullanılan özel bir iskele yer alıyor.

Thimble-Island-6 Thimble-Island-7 Thimble-Island-10 Thimble-Island-11 Thimble-Island-1 Thimble-Island-2