En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


The A Group Project Acoure’u Tanıttı

0
Eklenme Tarihi: 12/08/2016 SU
Acuore-1

Geçtiğimiz yıl suya indirilen ve tüm zamanların en kompleks yatlarından biri olarak kabul edilen 101 metrelik süper yat IDinasty ile adını duyuran Monako merkezli tasarım stüdyosu The A Group, yeni konsepti 110 metrelik Project Acoure’un ilk çizimlerini paylaştı.

Müşteri istekleri doğrultusunda geliştirilen Project Acoure, yakıt tasarrufu sağlayan ve denizcilik performansını artıran dikey pruvası ve sade hatları ile The A Goup’un klasik tasarım çizgilerini yansıtıyor. Süper Yat, ön güvertede yer alan helikopter pisti, aşağı pistte bulunan sinema salonu, tam donanımlı spa salonu ve tüm güvertelere ulaşım sağlayan cam asansörü ile dikkat çekiyor. Acoure’un üst güvertesinden aşağı doğru artan açık alanlarında konforlu oturma ve güneşlenme alanları bulunuyor.

Yatın ana güvertesinde 8 misafir kamarası, ve kıç kısmını kaplayan geniş bir oturma alanı yer alıyor. Bu alanda bir bar ve 10,50 metrelik havuza açılan güverteyle bağlantılı ana salon mevcut. Acoure’un 2 VIP süiti üst güvertede, iç ve dış yemek odaları ise büyük dış güvertede konumlanıyor.

Yatın teknik donanımı ve inşaat takvimi henüz açıklanmış değil.

Acuore-2 Acuore-3 Acuore-4