En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


IWC Ingenieur Constant-Force Tourbillon

0
Eklenme Tarihi: 23/12/2013 ZAMAN
IWC-Ingenieur-Constant-Force-Tourbillon-IW5900

IWC Ingenieur Constant Force Tourbillon, İsviçreli lüks saat üreticisi IWC’nin Ingenieur koleksiyonunun amiral gemisi modeli.

Büyük ve göze batan bir saat olan IWC Ingenieur Constant Force Tourbillon 46mm platin ve seramik kasaya sahip. Saatin kasasının içinde tourbillona entegre edilmiş sabit kuvvet mekanizmasına sahip olan IWC’nin patentli kalibre 94800 hareket mekanizması yer alıyor. Azami hassasiyeti garanti eden bu karmaşık mekanizma tasarım ilhamını spor otomobillerin motor bloğundan alıyor. IWC Ingenieur Constant Force Tourbillon’un kadranının sağ üst bölümünde ay evresi, sağ alt bölümünde güç rezervi göstergesi yer alırken sol tarafta ise tourbillon görülüyor.

Saatin tasarımını siyah timsah derisi kayışlar tamamlıyor. IWC Ingenieur Constant Force Tourbillon, 290,000 dolarlık fiyat etiketiyle seçkin IWC mağazalarında meraklılarını bekliyor.

IWC-Ingenieur-Constant-Force-Tourbillon-IW590001-Watch IWC-Ingenieur-Constant-Force-Tourbillon-Moonphase-display IWC-Ingenieur-Constant-Force-Tourbillon-Dial