En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


Hublot ve Kobe Bryant Son Kez Birlikte

0
Eklenme Tarihi: 11/07/2016 ZAMAN
kobe-bryant-hublot-classic-fusion-herovillain-04

İsviçreli saat üreticisi Hublot, dünyaca ünlü Amerikalı eski basketbol oyuncusu Kobe Bryant ile ortak çalışmasının üçüncü ve son ürünü olan Classic Fusion Kobe Bryant HeroVillain’ı tanıttı.

Saat, maskülen tasarımı ile dikkat çekerken siyah ve altın sarısı renkleriyle göz dolduruyor. Kadrana bakıldığında, Kobe Bryant’ın lakabı ‘Black Mamba’yı simgeleyen bir yılan figürü göze çarpıyor. Şeffaf safir kapaklı arka yüzde “KOB16” logosu yer alırken, saatin tasarımını siyah dikişli, siyah piton derisi kayışlar tamamlıyor. Classic Fusion Kobe Bryant HeroVillain, sadece 24 adet üretilecek ve bu saatlerin tümü markanın Beverly Hills’teki mağazasında satışa sunulacak.

Kariyeri boyunca 18 kez All-Star seçilen, 15 kez NBA’de Sezonun En İyi Beşi’nde, 12 kez de En İyi Savunma Beşi’nde yer alan efsane isim, emekli bir basket bol oyuncusundan çok daha fazlası. Uzun bir süredir Hublot’nun marka elçiliğini yürüten Bryant, marka ile birlikte 2013 yılında Black Mamba ve 2015’te Vino olmak üzere iki farklı modelin daha altına imza atmıştı.

kobe-bryant-hublot-classic-fusion-herovillain-01 kobe-bryant-hublot-classic-fusion-herovillain-03