En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


Can-Am Spyder F3-S Üretimde!

0
Eklenme Tarihi: 24/08/2016 ARAÇ
can-am-spyder-f3-s-1

Daha önce bir konsept olarak tanıtılan ve NASCAR araçlarından ilham alan tasarımıyla dikkat çeken yeni üç tekerlekli Can-Am modeli, Can-Am Spyder F3-S adıyla seri üretime geçti. Konsept motosikletin 150 beygir gücü ve 137 lb-ft tork üreten motorunu korumayan yeni modelin kalbinde 115 beygir gücü ve 96 lb-ft tork üreten 1330 CC’lik bir motor yer alıyor.

Konsept modele görsel açıdan büyük benzerlikler gösteren 2017 Can-Am Spyder F3-S’in en dikkat çekici özelliği ise Spor Modu. Sürücüsünün arka tekerleği kontrollü olarak kaydırmasına olanak sağlayan bu mod, üç tekerlekli bir motosikletle drift heyecanını yaşatırken son derece güvenli ve kontrollü bir sürüş sağlıyor. Manuel olarak aktive edilebilen bu Sport modu ile motosikletin çekiş kontrol sistemi devre dışı bırakılıyor.

Turboşarjı konseptten pek çok ögeyi barındıran yeni modelde turbo bobinler bulunmuyor. Özel Daytona 500 Edition versiyonu ile satışa sunulacak olan Can-Am Spyder F3-S, özel boyası, rüzgarlığı, ızgarası, jantları, selesi ve drag tarzı gidonuyla dikkat çekiyor.

Can-Am Spyder F3-S’in satış fiyatı, vergiler hariç 21,249 Dolar.

can-am-spyder-f3-s-3 can-am-spyder-f3-s-2