En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


Bell & Ross BR-X1 HyperStellar

0
Eklenme Tarihi: 15/07/2016 ZAMAN
bell-ross-x1-hyperstellar-1

Lüks saat üreticisi Bell & Ross, uzayı fethetmek için tasarladığı yeni saati BR-X1 HyperStellar’ı tanıttı. BR-X1’in özel bir versiyonu olan saatte uzay teması mavi ve gri tonlarının kombinasyonu ile sağlanıyor.

45 milimetrelik titanyum ve alüminyum kasaya sahip olan saat, uzayda çalışan astronotların ihtiyacı olabilecek şekilde, en kısa zaman dilimlerini bile ölçebilecek donanımda tasarlanmış. Kasanın kapağı, ortası ve çevresi 5 derece mikroblast titanyumdan üretilmiş. Saatin çerçevesi ve koruyucu katmanı ise mavi adonize alüminyum.

Etkileyici bir iskelet kronografa sahip olan saatin diğer dikkat çekici detayları kurma kolundaki ve düğmelerdeki gri kauçuk kaplamalar ve saat ve dakika kollarındaki Superluminova işlemeleri. BR-X1 HyperStellar’ın tasarımını timsah derisi/gri kauçuk kayışlar ve gri çelik toka tamamlıyor.

Saatin kalbinde, üzerinde 56 değerli taş bulunan ve saatte 28,800 titreşimle çalışan İsviçre yapımı otomatik Bell & Ross kalibre 313 hareket mekanizması yer alıyor. Saat ayrıca 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Bell & Ross BR-X1 Hyperstellar yalnızca 250 adet üretilecek.

bell-ross-x1-hyperstellar bell-ross-x1-hyperstellar-2 Bell-Ross-BR-X1-HyperStellar-3