En Pahalı Lüks Evler, Arabalar, Motosikletler, Saatler

 
 
 
 
 


Bell & Ross BR S Diamond Eagle

0
Eklenme Tarihi: 22/07/2016 ZAMAN
Bell-Ross-BRS-Diamond-Eagle-1

Bell & Ross, bu yılki Baselworld’e damgasını vuran markalardan biriydi. Fransız saat üreticisinin BRS Diamond Eagle adını verdiği yeni kadın saati, ilhamını gök kubbeden alan, elmaslarla süslü gece mavisi kadranı ile büyük bir ilgiyle karşılandı.

Bell & Ross’un, havacılıktan ilham alan modern ve şık profesyonel saatlerinden oluşan Aviation (Havacılık) koleksiyonunun yeni üyesi olan BRS Diamond Eagle, 39 milimetrelik çelik kasaya ve Aquila takımyıldızını simgeleyecek şekilde yerleştirilmiş elmas parçalarıyla göz alıcı bir güzelliğe sahip olan gece mavisi kadrana sahip. Kadrana derinlik katması için mavi vernik kullanılmış. Son derece sade bir tasarıma sahip olan kadranda yer alan modern dakika ve saat kolları, saatin okunurluğunu maksimum seviyeye çıkarıyor.

BRS Diamond Eagle, 100 metreye kadar su geçirmezlik özelliği bulunan klasik bir BR kasasına sahip. Bu ince ve zarif kasanın içinde markanın kendi üretimi BR-CAL.102 hareket mekanizması yer alıyor. Bell & Ross BR S Diamond Eagle, iki farklı versiyonla satışa sunuluyor. Çerçevesinde 66 adet elmas bulunan versiyonun fiyatı 5,900 Euro. Diğer versiyonun çerçevesinde elmas işlemeler bulunmuyor. Bu versiyonun fiyatı ise 2,500 Euro.

Bell-Ross-BRS-Diamond-Eagle-2 Bell-Ross-BRS-Diamond-Eagle-3 Bell-Ross-BRS-Diamond-Eagle-4 Bell-Ross-BRS-Diamond-Eagle-5